Personel Taşımacılığı

Çalışan ve Personel Memnuniyeti

Personel Güvenliğini Kontrol Altına Alın

Personel servis taşımacılığı hizmeti satın alma çözümlerimiz ile iş süreçlerinizi geliştirmeyi, çalışan memnuniyeti seviyesini en üst düzeyde tutarak aksamaların yarattığı riskleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Personel taşımacılığı firmalarının alanında uzman kadrosu ve son model araç havuzu ile yola çıktığınız andan varış noktasına kadar rahat ve güvenle seyahat etmenizi sağlıyoruz.

Tecrübeli uzman kadromuzun desteği, yüksek performansta hizmet sunan tedarikçilerin yüksek kalitede servis araçları ve takip sistemleri ile güncel yasal mevzuata uygun bir şekilde personel transferlerinin gerçekleştirilmesini amaçlıyoruz. Araçlardaki GPS sistemleri ile araç takibi ve km hızı takibini kontrol altında tutabileceğiniz sistemler sunuyoruz.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Size Özel Çözümler

Personel taşımacılığı hizmeti satın alırken GETUR olarak sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde personel servisi ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürebilirliğini iş ortaklarımıza verdiğimiz iyileştirme hedefleri ve sözleşmelerle güvence altına alarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız. Gerekli durumlarda hızlıca yasal prosedürlere uygun alternatif çözümler bulabilirsiniz.

MÜŞTERİMİZ OLUN